|
"Гості" · RSS |
12.07.2025, 12:26 |
Головна » Парафіяльні новини
30 травня - Заупокійна Субота
6:45 – св. Літургія за здоров’я
8:00 – св. Літургія з Великим Парастасом
17:00 – Всенощне
31 травня - Зіслання Святого Духа
6:45 – св. Літургія
8:00 – св. Літургія
9:30 – Вечірня з коліноприклонними молитвами
10:00 – Празничне Водосвяття
11:00 – соборна св. Літургія
17:00 – св. Літургія, Молебень
1 червня - Свято Пресвятої Трійці
6:45 – св. Літургія
8:00 – св. Літургія
10:00 – св. Літургія
12:00 – св. Літургія
17:00 – св. Літургія, Молебень
|
|
|
У нашому храмі відбулося святкування з нагоди першої сповіді та урочистого Святого Причастя. Велика кількість дітей приступили до Святих Таїнств. Разом з ними стали учасниками Божественної Трапези їхні рідні та хресні батьки.

|
Вітаємо отця Тараса Шевчука з священичими свяченнями! Бажаємо Йому Божого Благословення на служінні у Божому Винограднику.
У Неділю самарянки, 10 травня 2015 року, Преосвященний владика Венедикт звершив під час Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Преображення ГНІХ (м. Львів, вул. Краківська 21) пресвітерське рукоположення диякона Тараса Шевчука.

|
День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас здитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Сьогодні ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. В цей святочний день найменші учні катехитичної школи, під проводомкатехита Марії Робак, привітали усіх матерів нашої парафії: "Хай світлом ідобром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння,любов і відданість".

|
"Це день, що його створив Господь, возрадуємося і возвеселімося в нім"
(Прокімен Пасхи).
З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це світлий празник Христового Воскресення. Він, як сказано в ірмосі 8 пісні пасхального канону утрені: "Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств".
Святі Отці Церкви особливо підкреслюють значення і велич цього празника. "Пасха в нас, — каже святий Григорій Богослов у своєму пасхальному слові, — це празників празник і торжество торжеств, яке настільки перевищує всі інші торжества, не тільки людські, але і Христові, що в його честь відбуваються, наскільки сонце перевищує звізди". А святий Йоан Золотоустий у проповіді на Пасху так звеличує Христове Воскресення: "Де твоє, смерте, жало? Де твоя, аде, перемога? Воскрес Христос і ти провалився. Воскрес Христос і впали демони. Воскрес Христос і радіють ангели. Воскрес Христос і життя панує. Воскрес Христос і нема ні одного мерця в гробі, бо Христос воскрес із мертвих і став первістком померлих".
З богослужень празника Христового Воскресення на особливу увагу заслуговує пасхальна утреня, яку можна б назвати величним гімном прослави Христа-Переможця.
Христове Воскресення — це фундамент нашої віри. Яке б значення мала Христова наука, якщо б так часто Ним передбачене воскресення не сповнилося? "А коли Христос не воскрес, — каже святий Павло, — то марна проповідь наша, то марна й віра ваша... Але ж Христос таки справді воскрес із мертвих, первісток померлих" (1 Кор. 15, 14 і 20). Тому правда про Христове Воскресення і християнська релігія є нерозривними.
В цей день маємо читання Євангелій на декількох мовах, що значить те, що Христова наука голоситься всіма мовами та поміж усіма народами. Коли припиняється читати Євангеліє – чути дзвони на дзвіниці, що є символом оголошення Христового благовістя всьому сотворінню. Упродовж Світлого тижня Святі двері в іконостасі є відчинені на знак того, що Христос своїм воскресінням відчинив нам двері до Царства.

|
« 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 70 71 » |
|
|
Разом онлайн 1 Гості: 1 Користувачі: 0
|