Ви увійшли як Гість · Група "Гості" · RSS 23.01.2018, 01:06

Головна » 2013 » Жовтень » 13 » Перша Літургія в новозбудованому храмі
«Ви – щасливі зі своїми священиками, що маєте можливість брати участь у спорудженні Божого храму» - Митрополит Львівський під час благословення храму Зіслання Святого Духа, що на Сихові
 
13 жовтня 2013 р. Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський владика Ігор у співслужінні собору священиків очолив першу Літургію в новозбудованому храмі, парафії Зіслання Святого Духа (м. Львів, вул. Трильовського, 9а). Урочистому Богослуженню передував торжественний вхід до святині.
 
«Усе матеріальне минеться, - сказав владика Ігор у своїй проповіді, - не матиме духовної вартості, а освячення й спасіння душі триватиме вічно». Далі проповідник зазначив, що Господь Бог зі своєї любові дає людям різноманітні дари, однак не завжди людство вміло їх використовує: «Маємо комп’ютери, Інтернет, телевізію, телефони у кишенях, медичну, сільськогосподарську, промислову й іншу техніку. Це – дари, які Господь дає людині, щоб вона вміло використала це для служіння ближнім. Людина, також, може використати талант для взаємного знищення, наприклад: військова техніка, різні види автоматичної зброї, атомна бомба, хімічна зброя тощо. Прийде час для кожної особи, щоб дати звіт із управління дарами, які Бог вложив у людину» - сказав владика.
 
Наприкінці свого слова ієрарх висловив глибоку вдячність усім доброчинцям та жертводавцям стараннями яких цей храм постав: «Дякую вам, а насамперед, отцеві Мирошу Василеві, що в такий нелегкий час він зібрав вас навколо церкви і ви радо вносили свої кошти в цю будову, ніби у свою рідну хату. Ви заощаджували на сімейному бюджеті, а вкладали у банк вічної нагороди!» - сказав архиєрей.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
P.S. Більше фотографій тут -  і тут - 
 
 
Категорія: Парафіяльні новини | Переглядів: 344 | Додав: ikop
Всього коментарів: 0
avatar

 

Разом онлайн 1
Гості: 1
Користувачі: 0


Rostyslav Myrosh © 2012-2018

Безкоштовний хостинг uCoz